Vlastimil Bočánek - Daisy Ranch

Agrotron 6165 RCshift

Jihočeská rodinná farma Daisy Ranch má široký záběr činností. Od poskytování ubytování, přes provozování ZOO koutku, až po nepostradatelné zemědělství. Hospodaří na cca 55 ha půdy, přičemž okolo 25 ha tvoří trvalé travní porosty a zbytek orná půda. Takto obsáhlé hospodaření již vyžaduje silný a spolehlivý stroj, proto se rozhodli pro traktor značky DEUTZ-FAHR, konkrétně model DF řada 6. Jedná se o velmi multifunkční stroj, což dokazuje i jeho pracovní nasazení na farmě. Traktor využívají pro přepravu, setí, orbu, předseťovou přípravu, lisování, sečení.

S výběrem stroje pomohli farmě Daisy Ranch zástupci společnosti GARNEA, výhradního dovozce traktorů značky DEUTZ-FAHR do ČR, která se dále stará o kompletní servis traktoru. Slovy Vlastimila Bočánka, majitele farmy: „Potřebovali jsme pořádný stroj, proto jsme si koupili DEUTZ-FAHR.

Pro zvýšení efektivity práce při sečení zvolili příslušenství od značky KUHN, konkrétně diskový žací stroj GMD 3111 a čelně nesený žací stroj GMD 3125 F.

Podívejte se na sehranou kombinaci traktoru DEUTZ-FAHR a příslušenství KUHN v akci na následujícím videu:

 Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení