6 TTV

6 TTV

6190 TTV - 6210 TTV - 6230 TTV - 6230 TTV HD
6 TTV

Hledáte traktory, které jsou připravené pokořit každou výzvu? Pak jste tady správně. Traktory řady 6 TTV s maximálním výkonem od 192 do 230 k poskytují vynikající výkon za všech podmínek, vyšší tažnou sílu a ještě lepší celkovou účinnost. Samozřejmostí je vysoká míra komfortu a bezpečnosti, kterou zaručuje důmyslná technologie hnacího ústrojí a inovativní nápravy a brzdy. Již tak působivé vlastnosti doplňuje kabina MaxiVision 2 s intuitivním ovládáním a ergonomickou multifunkční loketní opěrkou. Větší pohodlí obsluhy, nižší spotřebu paliva a nižší náklady na údržbu si užijete na maximum díky nejnovějším řešením pro přesné zemědělství.

6 TTV

Technická specifikace

Výkon

192  -  230  k 

Kapacita zdvihu TBZ - max

9200  -  10000  kg 

Hmotnost

8680  -  10325  kg 

Vlastnosti produktu

Motor

Motor

Působivý výkon s minimální údržbou

Traktory řady 6 TTV pohání nejnovější generace šestiválcových motorů Deutz TCD o objemu 6.057 cm3 s elektronicky řízeným vstřikováním Common Rail 1.600 barů, turbodmychadlem s Wastegate a mezichladičem stlačeného vzduchu. Mimořádně kompaktní a konstrukčně pevný motor Deutz umožňuje použití elegantnější přední kapoty a lepší výhled dopředu.

Tato impozantní pohonná jednotka, splňující emisní normu Stage V, dosahuje maximálního točivého momentu 821 Nm u modelu 6190 TTV a 970 Nm u modelů 6230 TTV a 6230 TTV HD. Téměř veškerý maximální točivý moment je k dispozici již při pouhých 1.000 ot/min, takže tyto traktory zvládnou většinu úkolů při nízkých otáčkách. To vede k významným výhodám z hlediska úspory paliva a v kombinaci s palivovou nádrží o objemu 420 l nebo 505 l (u modelu 6230 TTV HD) k nejdelším pracovním dnům.

Převodovka

Převodovka

Mimořádná účinnosti s minimální spotřebou
 • Pozoruhodně plynulá akcelerace a rychlá odezva
 • Vysoký podíl mechanického výkonu pro co nejvyšší účinnost a nejdelší životnost součástek
 • Prodloužené intervaly výměny převodového oleje pro nižší náklady na údržbu (2.000 mth nebo 2 roky)
 • Méně pohyblivých dílů, menší tření a menší ztráty výkonu pro působivou celkovou úsporu paliva

Převodovky TTV stanovují v této třídě nová měřítka účinnosti a spolehlivosti. Díky dokonalému souznění dvou vysokotlakých hydrostatických jednotek v kombinaci se stupňovitou planetovou převodovkou poskytuje převodovka TTV hladký a plynulý výkon za všech podmínek a bez rázů. To znamená vysokou účinnost, nízkou spotřebu paliva a extrémní tažnou sílu.

Tato hnací jednotka, kombinuje vynikající mechanickou pevnost s úspornými řešeními použitými zejména u pohyblivých částí, které minimalizují setrvačnost a umožňují jednotce dosahovat mimořádně vysoké účinnosti. To vše se projevuje výrazným zvýšením točivého momentu efektivně přenášeného na kola a zlepšením tažné síly oproti předchozím modelům.

Další výhodou převodovek TTV je schopnost jet na silnici vysokou rychlostí při nízkých otáčkách motoru: rychlosti 60 km/h lze dosáhnout při otáčkách motoru nižších než 1.800 ot/min, zatímco rychlosti 50 km/h a 40 km/h lze dosáhnout při otáčkách motoru nižších než 1.500 resp. 1.200 ot/min.

PTO a hydraulika

PTO a hydraulika

Působivá kapacita a výkon

Traktory řady 6 TTV nabízejí výběr z mnoha konfigurací hydraulického systému. Pro snížení ztrát výkonu při aplikacích s nízkými požadavky na průtok oleje jsou stroje řady 6 TTV standardně vybaveny hlavním hydraulickým okruhem Load Sensing. Maximální výkon hlavního čerpadla se v závislosti na modelu pohybuje od 120 do 160 l/min, přičemž model 6230 TTV HD je k dispozici také s čerpadlem o výkonu 210 l/min. Systém Clean Oil, který využívá samostatný hydraulický okruh vedle převodovky, dokáže dodat nářadí úctyhodných 60 litrů oleje (nebo 90 litrů u modelu 6230 TTV HD). Dostatečné množství pro každé nářadí.

Zadní tříbodový závěs se může pochlubit maximální nosností až 10.000 kg. Všechny 4 modely řady 6 TTV mají také přední tříbodový závěs s kapacitou 5.450 kg a s ovládáním polohy, který disponuje také rozhraním ISOBUS pro jednoduché a rychlé připojení kompatibilního nářadí.

Zadní vývodová hřídel nabízí režimy otáček 540ECO, 1000, 1000ECO a také neutrální polohu pro snazší připojení zadního nářadí. Přední vývodová hřídel je k dispozici ve variantě 1000 nebo 1000ECO.

Kabina MaxiVision 2

Kabina MaxiVision 2

Pohodlná a funkční kabina
 • Sedadlo řidiče otočné až o 23°
 • Systém iLock proti odcizení zabraňující neoprávněnému použití
 • Audiosystém DAB+ s Bluetooth a handsfree funkcí
 • Držák na chytrý telefon a porty USB pro nabíjení
 • Držák na tablet nebo externí monitor s koncovkou RAM

Traktory řady 6 TTV zaručují vynikající komfort obsluhy i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách, a to díky kabině MaxiVision 2 s volitelným pneumatickým odpružením, jakou mají ve výbavě modely DEUTZ-FAHR vyšších řad. Prémiové, vysoce kvalitní materiály a prostorný interiér kabiny zajišťují pohodlné pracovní prostředí. Ergonomicky navržené a logicky rozmístěné ovládací prvky okamžitě a intuitivně poskytují všechny informace, které obsluha potřebuje, čímž usnadňují řízení traktoru a zvyšují jeho bezpečnost. Kabina je fyzicky oddělena od kapoty motoru, aby se minimalizovalo teplo, vibrace a hluk přenášené do samotného interiéru.

Čelní sklo MaxView spolu s rozměrnými bočními okny, zadním sklem a zužující se konstrukcí kapoty zajišťují jasný a ničím nerušený výhled do všech stran.

Odpružení a brzdy

Odpružení a brzdy

Balíček pro bezkonkurenční pohodlí a bezpečnost

Inovativní odpružená přední náprava, pneumatické odpružení kabiny a výkonné brzdy zajišťují naprostý komfort a bezpečnost při rychlostech až 60 km/h.

U modelu 6190 TTV je instalována přední náprava s robustním spodním kyvným ramenem. Modely 6210 – 6230 TTV HD s vyšším výkonem jsou vybaveny verzí s horním ramenem. Obě verze zavěšení přední nápravy vycházejí z dvouválcové koncepce a dají se tuhostně nastavit ve třech úrovních v systému InfoCentrePro. Speciálně pro použití v silniční dopravě se dá řada 6 TTV objednat ve verzi s rychlostí 60 km/h (k dispozici u modelů 6210 TTV, 6230 TTV a 6230 TTV HD). Vynikající brzdný výkon v každé situaci zaručují osvědčené suché kotoučové brzdy na přední nápravě, které jsou pro verze s rychlostí 60 km/h povinné.

SDF systémy chytrého zemědělství

SDF systémy chytrého zemědělství

Traktory řady 6 TTV lze vybavit různými produkty a službami, které usnadňují práci a zvyšují produktivitu.

 • iMonitor3 jako centralizované rozhraní pro správu řady různých aplikací pro navádění, správu dat, ISOBUS a pro další volitelné funkce, jako je Xtend nebo Auto Turn
 • SDF systém automatického navádění (SDF Guidance) s novým přijímačem GNSS SR20 pro vynikající přesnost
 • Velký počet funkcí ISOBUS, jako je automatické ovládání sekcí s až 200 sekcemi nebo TIM (Tractor Implement Management)
 • SDF správa dat (SDF Data Management) pro spolehlivou výměnu dat např. s Agrirouterem
 • SDF flotilový management (SDF Fleet Management) pro úplnou kontrolu dat stroje na dálku

Automatizované naváděcí systémy maximalizují komfort obsluhy. Traktory řady 6 TTV mohou být na přání vybaveny nejpokročilejšími a nejsofistikovanějšími systémy automatického navádění a telemetrie. Centimetrová přesnost zamezuje zbytečnému překrývání, šetří palivo, snižuje opotřebení součástí a minimalizuje použití strojů potřebných pro výrobu. Řešení připojení, která nabízí DEUTZ-FAHR, ještě více zjednodušují interakci mezi kanceláří a stroji.

Reference

Mapa dealerů

Agribar s.r.o.

Středočeský kraj - sever
Jizerní Vtelno 10 (na návsi), 294 31 Krnsko

Kontaktní osoba

GARNEA a.s. - Středisko Sedlčany

Středočeský kraj - jih
Hermovo pole 1321, 264 01 Sedlčany

Kontaktní osoba

Agrodráb

Středočeský kraj - západ
Milady Horákové 2764, 272 01 Kladno

Kontaktní osoba

GARNEA a.s.

Jihočeský kraj
Neplachov 129, 373 65 Dolní Bukovsko

Kontaktní osoba

NEWIA s.r.o.

Plzeňský kraj
Americká 404, 345 61 Staňkov

Kontaktní osoba

AGRAFA s.r.o.

Karlovarský kraj
U Farmy 34, 350 02 Cheb - Dolní Dvory

Kontaktní osoba

ZV AGRO, s.r.o.

Ústecký kraj
Švermova 1373, 413 01 Roudnice nad Labem

Kontaktní osoba

ZEAS, a.s. Pod Kunětickou horou

Pardubický kraj - západ
Brozanská 490, 533 52 Staré Hradiště

Kontaktní osoba

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Pardubický kraj - východ
Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk

Kontaktní osoba

P & L, spol. s r.o. - provozovna Velké Meziříčí

Kraj Vysočina - východ
Třebíčská 74b, 594 01 Velké Meziříčí

Kontaktní osoba

STAGRA B s.r.o.

Kraj Vysočina - západ
Družstevní 498, 378 56 Studená

Kontaktní osoba

GARNEA, a.s. - Středisko Prušánky

Jihomoravský kraj
Prušánky 132, 696 21 Prušánky

Kontaktní osoba

P & L, spol. s r.o. - provozovna Hrubčice

Olomoucký kraj
Hrubčice 281, 798 21 Bedihošť

Kontaktní osoba

DFH s.r.o. - provozovna Mošnov

Moravsko slezský kraj - jih
Mošnov 305, 742 51 Mošnov

Kontaktní osoba

AGROSERVIS Opava, s.r.o.

Moravsko slezský kraj - sever
U Dráhy 1678/16 , 747 05 Opava

Kontaktní osoba

DFH s.r.o.

Zlínský kraj
Družstevní I. ev. č. 0238, 763 21 Slavičín - Hrádek na Vlárské dráze

Kontaktní osoba

Kontaktní formulář

Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení