6 TTV

6 TTV

6190 TTV - 6210 TTV - 6230 TTV - 6230 TTV HD
6 TTV

Hledáte traktory, které jsou připravené pokořit každou výzvu? Pak jste tady správně. Traktory řady 6 TTV s maximálním výkonem od 192 do 230 k poskytují vynikající výkon za všech podmínek, vyšší tažnou sílu a ještě lepší celkovou účinnost. Samozřejmostí je vysoká míra komfortu a bezpečnosti, kterou zaručuje důmyslná technologie hnacího ústrojí a inovativní nápravy a brzdy. Již tak působivé vlastnosti doplňuje kabina MaxiVision 2 s intuitivním ovládáním a ergonomickou multifunkční loketní opěrkou. Větší pohodlí obsluhy, nižší spotřebu paliva a nižší náklady na údržbu si užijete na maximum díky nejnovějším řešením pro přesné zemědělství.

6 TTV

Technická specifikace

Výkon

192  -  230  k 

Kapacita zdvihu TBZ - max

9200  -  10000  kg 

Hmotnost

8680  -  10325  kg 

Vlastnosti produktu

Motor

Motor

Působivý výkon s minimální údržbou

Traktory řady 6 TTV pohání nejnovější generace šestiválcových motorů Deutz TCD o objemu 6.057 cm3 s elektronicky řízeným vstřikováním Common Rail 1.600 barů, turbodmychadlem s Wastegate a mezichladičem stlačeného vzduchu. Mimořádně kompaktní a konstrukčně pevný motor Deutz umožňuje použití elegantnější přední kapoty a lepší výhled dopředu.

Tato impozantní pohonná jednotka, splňující emisní normu Stage V, dosahuje maximálního točivého momentu 821 Nm u modelu 6190 TTV a 970 Nm u modelů 6230 TTV a 6230 TTV HD. Téměř veškerý maximální točivý moment je k dispozici již při pouhých 1.000 ot/min, takže tyto traktory zvládnou většinu úkolů při nízkých otáčkách. To vede k významným výhodám z hlediska úspory paliva a v kombinaci s palivovou nádrží o objemu 420 l nebo 505 l (u modelu 6230 TTV HD) k nejdelším pracovním dnům.

Převodovka

Převodovka

Mimořádná účinnosti s minimální spotřebou
 • Pozoruhodně plynulá akcelerace a rychlá odezva
 • Vysoký podíl mechanického výkonu pro co nejvyšší účinnost a nejdelší životnost součástek
 • Prodloužené intervaly výměny převodového oleje pro nižší náklady na údržbu (2.000 mth nebo 2 roky)
 • Méně pohyblivých dílů, menší tření a menší ztráty výkonu pro působivou celkovou úsporu paliva

Převodovky TTV stanovují v této třídě nová měřítka účinnosti a spolehlivosti. Díky dokonalému souznění dvou vysokotlakých hydrostatických jednotek v kombinaci se stupňovitou planetovou převodovkou poskytuje převodovka TTV hladký a plynulý výkon za všech podmínek a bez rázů. To znamená vysokou účinnost, nízkou spotřebu paliva a extrémní tažnou sílu.

Tato hnací jednotka, kombinuje vynikající mechanickou pevnost s úspornými řešeními použitými zejména u pohyblivých částí, které minimalizují setrvačnost a umožňují jednotce dosahovat mimořádně vysoké účinnosti. To vše se projevuje výrazným zvýšením točivého momentu efektivně přenášeného na kola a zlepšením tažné síly oproti předchozím modelům.

Další výhodou převodovek TTV je schopnost jet na silnici vysokou rychlostí při nízkých otáčkách motoru: rychlosti 60 km/h lze dosáhnout při otáčkách motoru nižších než 1.800 ot/min, zatímco rychlosti 50 km/h a 40 km/h lze dosáhnout při otáčkách motoru nižších než 1.500 resp. 1.200 ot/min.

PTO a hydraulika

PTO a hydraulika

Působivá kapacita a výkon

Traktory řady 6 TTV nabízejí výběr z mnoha konfigurací hydraulického systému. Pro snížení ztrát výkonu při aplikacích s nízkými požadavky na průtok oleje jsou stroje řady 6 TTV standardně vybaveny hlavním hydraulickým okruhem Load Sensing. Maximální výkon hlavního čerpadla se v závislosti na modelu pohybuje od 120 do 160 l/min, přičemž model 6230 TTV HD je k dispozici také s čerpadlem o výkonu 210 l/min. Systém Clean Oil, který využívá samostatný hydraulický okruh vedle převodovky, dokáže dodat nářadí úctyhodných 60 litrů oleje (nebo 90 litrů u modelu 6230 TTV HD). Dostatečné množství pro každé nářadí.

Zadní tříbodový závěs se může pochlubit maximální nosností až 10.000 kg. Všechny 4 modely řady 6 TTV mají také přední tříbodový závěs s kapacitou 5.450 kg a s ovládáním polohy, který disponuje také rozhraním ISOBUS pro jednoduché a rychlé připojení kompatibilního nářadí.

Zadní vývodová hřídel nabízí režimy otáček 540ECO, 1000, 1000ECO a také neutrální polohu pro snazší připojení zadního nářadí. Přední vývodová hřídel je k dispozici ve variantě 1000 nebo 1000ECO.

Kabina MaxiVision 2

Kabina MaxiVision 2

Pohodlná a funkční kabina
 • Sedadlo řidiče otočné až o 23°
 • Systém iLock proti odcizení zabraňující neoprávněnému použití
 • Audiosystém DAB+ s Bluetooth a handsfree funkcí
 • Držák na chytrý telefon a porty USB pro nabíjení
 • Držák na tablet nebo externí monitor s koncovkou RAM

Traktory řady 6 TTV zaručují vynikající komfort obsluhy i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách, a to díky kabině MaxiVision 2 s volitelným pneumatickým odpružením, jakou mají ve výbavě modely DEUTZ-FAHR vyšších řad. Prémiové, vysoce kvalitní materiály a prostorný interiér kabiny zajišťují pohodlné pracovní prostředí. Ergonomicky navržené a logicky rozmístěné ovládací prvky okamžitě a intuitivně poskytují všechny informace, které obsluha potřebuje, čímž usnadňují řízení traktoru a zvyšují jeho bezpečnost. Kabina je fyzicky oddělena od kapoty motoru, aby se minimalizovalo teplo, vibrace a hluk přenášené do samotného interiéru.

Čelní sklo MaxView spolu s rozměrnými bočními okny, zadním sklem a zužující se konstrukcí kapoty zajišťují jasný a ničím nerušený výhled do všech stran.

Odpružení a brzdy

Odpružení a brzdy

Balíček pro bezkonkurenční pohodlí a bezpečnost

Inovativní odpružená přední náprava, pneumatické odpružení kabiny a výkonné brzdy zajišťují naprostý komfort a bezpečnost při rychlostech až 60 km/h.

U modelu 6190 TTV je instalována přední náprava s robustním spodním kyvným ramenem. Modely 6210 – 6230 TTV HD s vyšším výkonem jsou vybaveny verzí s horním ramenem. Obě verze zavěšení přední nápravy vycházejí z dvouválcové koncepce a dají se tuhostně nastavit ve třech úrovních v systému InfoCentrePro. Speciálně pro použití v silniční dopravě se dá řada 6 TTV objednat ve verzi s rychlostí 60 km/h (k dispozici u modelů 6210 TTV, 6230 TTV a 6230 TTV HD). Vynikající brzdný výkon v každé situaci zaručují osvědčené suché kotoučové brzdy na přední nápravě, které jsou pro verze s rychlostí 60 km/h povinné.

SDF systémy chytrého zemědělství

SDF systémy chytrého zemědělství

Traktory řady 6 TTV lze vybavit různými produkty a službami, které usnadňují práci a zvyšují produktivitu.

 • iMonitor3 jako centralizované rozhraní pro správu řady různých aplikací pro navádění, správu dat, ISOBUS a pro další volitelné funkce, jako je Xtend nebo Auto Turn
 • SDF systém automatického navádění (SDF Guidance) s novým přijímačem GNSS SR20 pro vynikající přesnost
 • Velký počet funkcí ISOBUS, jako je automatické ovládání sekcí s až 200 sekcemi nebo TIM (Tractor Implement Management)
 • SDF správa dat (SDF Data Management) pro spolehlivou výměnu dat např. s Agrirouterem
 • SDF flotilový management (SDF Fleet Management) pro úplnou kontrolu dat stroje na dálku

Automatizované naváděcí systémy maximalizují komfort obsluhy. Traktory řady 6 TTV mohou být na přání vybaveny nejpokročilejšími a nejsofistikovanějšími systémy automatického navádění a telemetrie. Centimetrová přesnost zamezuje zbytečnému překrývání, šetří palivo, snižuje opotřebení součástí a minimalizuje použití strojů potřebných pro výrobu. Řešení připojení, která nabízí DEUTZ-FAHR, ještě více zjednodušují interakci mezi kanceláří a stroji.

Reference

Mapa dealerů

Agribar s.r.o.

Středočeský kraj - sever
Jizerní Vtelno 10 (na návsi), 294 31 Krnsko

Kontaktní osoba

GARNEA a.s. - Středisko Sedlčany

Středočeský kraj - jih
Hermovo pole 1321, 264 01 Sedlčany

Kontaktní osoba

Agrodráb

Středočeský kraj - západ
Milady Horákové 2764, 272 01 Kladno

Kontaktní osoba

GARNEA a.s.

Jihočeský kraj
Neplachov 129, 373 65 Dolní Bukovsko

Kontaktní osoba

Y-CZ, s.r.o.

Jihočeský kraj
Neplachov 129, 373 65 Dolní Bukovsko

Kontaktní osoba

NEWIA s.r.o.

Plzeňský kraj
Americká 404, 345 61 Staňkov

Kontaktní osoba

AGRAFA s.r.o.

Karlovarský kraj
U Farmy 34, 350 02 Cheb - Dolní Dvory

Kontaktní osoba

ZV AGRO, s.r.o.

Ústecký kraj
Švermova 1373, 413 01 Roudnice nad Labem

Kontaktní osoba

ZEAS, a.s. Pod Kunětickou horou

Pardubický kraj - západ
Brozanská 490, 533 52 Staré Hradiště

Kontaktní osoba

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Pardubický kraj - východ
Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk

Kontaktní osoba

P & L, spol. s r.o. - provozovna Velké Meziříčí

Kraj Vysočina - východ
Třebíčská 74b, 594 01 Velké Meziříčí

Kontaktní osoba

STAGRA B s.r.o.

Kraj Vysočina - západ
Družstevní 498, 378 56 Studená

Kontaktní osoba

GARNEA, a.s. - Středisko Prušánky

Jihomoravský kraj
Prušánky 132, 696 21 Prušánky

Kontaktní osoba

P & L, spol. s r.o. - provozovna Hrubčice

Olomoucký kraj
Hrubčice 281, 798 21 Bedihošť

Kontaktní osoba

DFH s.r.o. - provozovna Mošnov

Moravsko slezský kraj - jih
Mošnov 305, 742 51 Mošnov

Kontaktní osoba

AGROSERVIS Opava, s.r.o.

Moravsko slezský kraj - sever
U Dráhy 1678/16 , 747 05 Opava

Kontaktní osoba

DFH s.r.o.

Zlínský kraj
Družstevní I. ev. č. 0238, 763 21 Slavičín - Hrádek na Vlárské dráze

Kontaktní osoba

Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení