90 MILIONŮ € PRO BUDOUCNOST

HIGH-TECH

DEUTZ-FAHR LAND

Již více než 100 let si společnost DEUTZ-FAHR zakládá na důvěře a inovaci traktorové technologie a vytvořila tak celosvětově úspěšnou značku. V rámci neustálého rozvoje udělala SDF další úspěšný krok k rozšíření povědomí a dobrému jménu této značky.

Po zhruba třech letech plánování a výstavby byla nejmodernější traktorová hala  v Evropě oficiálně otevřena v květnu 2017 v bavorském městě Lauingen: DEUTZ-FAHR LAND. V lednu následujícího roku zahájila nová továrna výrobu vysoce výkonných traktorů od 130 HP. Traktory řady 6, řady 7 a řady 9 se zde vyrábějí pro celosvětový trh.

V budově se používájí na výrobu traktorů ty nejmodernějších technologie v oblastech montáže, lakování, zkoušky hydrauliky, elektroniky a podvozků pro zajištění té nejlepší High-tech kvality.

Spolu s novým zákaznickým centrem DEUTZ-FAHR ARENA je DEUTZ-FAHR LAND jednou z největších individuálních investic do historie společnosti.

FAKTA:

  • INVESTICE - 90 MILIONŮ EUR
  • POČET VYRÁBĚNÝCH MODELŮ - 16
  • PRODUKČNÍ KAPACITA / DEN - 40 
  • CELKOVÁ PLOCHA DEUTZ-FAHR ARÉNY - 345 000 m2

Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení