Jan Johánek - Agrom s.r.o.

Agrotron 6165 PS

Právě postřikujeme řepkové pole s Agrotronem 6165 PS. Tento traktor používáme v naší firmě Agrom s.r.o., která se nachází ve Zborově u Českých Budějovic. Dohromady máme ve firmě celkem 3 traktory této značky. Jedná se konkrétně o modely X710, 6210 a aktuální 6165.

Celkem hospodaříme na zhruba 550 ha půdy, z čehož je 450 orné a 100 luk.

Tento stroj používáme především do postřikovače - jako právě teď, do rotaček a dále ke sběrnému vozu. Samozřejmě se jedná o vysoce univerzální stroj, takže dále ho umísťujeme tam, kam je potřeba.

Mohu říct, že se mi na tomhle traktoru velmi líbí zpracování přední nápravy, která je opravdu robustní a výborně odpružená. Samozřejmě dalším silným prvkem je samotný motor Deutz, který dodává až překvapivě vysoký výkon a krouťák – od těch 1000 ot/min to opravdu dost tahá. Super je taky převodovka, která má 6 stupňů pod zátěží, což často využívám. Jinak každý traktorista dál určitě ocení parádní pohodlí v kabině a výbornou klimatizaci, která mi toto léto zachránila život (smích). Když už jsme u toho pohodlí, tak je fajn čištění v oblasti motoru a filtrů, které je také fakt rychlé a jednoduché. Co se týče servisu, tak na ten si také nemohu stěžovat. Je rychlý a kvalitní, což jsme si ověřili u starších strojů Deutz-Fahr, které v naší firmě slouží.

Jan Johánek – technik Agrom s.r.o.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení