Aleš Mandinec

Agrotron 7250 TTV Warrior

V našem družstvu ZD Bulhary pracuji už 10 let a polovinu těchto let jezdím na traktorech Deutz-Fahr. Hospodaříme celkem na cca 1200 ha, z čehož je zhruba 850 ha orné. Momentálně jezdím hlavně touto 7250 TTV Warrior. Provádím s ní veškeré naše polní práce, takže od orby přes přípravu až po setí. Teď zrovna zasívám oves pomocí stroje Pöttinger Terrasem C6 a GPS systému Agrosky.

Tenhle traktor je naprosto dostačující na veškeré práce, které s ním vykonávám. Motor Deutz s výkonem 246 koní podává optimální výkon a práce s plynulou převodovkou je opravdu příjemná. Výborně řešené jsou i filtry, které jsou bezproblémově dostupné a snadno čistitelné.

Hodně se mi líbí, že je kabina oddělena od kapoty a motorové části, takže je kabina parádně odhlučněna a nejdou do ní téměř žádné vibrace. Stejně tak je skvělé zdvojené sklo zezadu nad převodovkou, které zamezuje průchodu horka od převodovky do kabiny. Kabina je obecně velmi pohodlná a dobře klimatizovaná. Mám zde klimatizované sedadlo a chladničku pod sedadlem spolujezdce. Hodně oceňuji i pracovní světla, která jsou vysoce výkonná, a tudíž nemám sebemenší problém při práci za tmy.

Přední náprava je robustní a velmi dobře odpružená. Brzdy jsou také naprosto vynikající, takže je jízda opravdu parádní. Nemůžu si zatím opravdu na nic stěžovat. I servis je opravdu dobrý a rychlý – jak podpora z Neplachova tak i nedaleké pobočky Garnea v Prušánkách.

Aleš Mandinec – technik ZD BulharyZpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení