Financování

Adresa

  • GARNEA a.s.
  • Neplachova 129

Financování

Potřebujete zajistit financování přímo na míru? Máte zájem o financování formou úvěru, leasingu? Tak se neváhejte na nás obrátit. Poskytujeme financování po celé České republice.

Naše společnost svým zákazníkům při nákupu zemědělské techniky, komunálních strojů, zahradní techniky a dalších produktů, které prodáváme, pomůže „ušít finanční program“ přímo na míru. A to formou osobního setkání se zástupcem leasingové společnosti, nebo bankovního institutu, zkrátka specialistou v daném oboru. 

Spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, bankami, kteří Vám pomohou vyřešit Váš problém s financováním, a to jak na nové, tak i starší stroje. Pokud Vás trápí otázka, jak dlouho Váš stroj splácet, nemusí. Naši specialisté to vyřeší za Vás a přizpůsobí Vaší představě.

Nabízíme svým zákazníkům, odběratelům vždy nevýhodnější a nejlepší podmínky k získání vhodného financování s pomocí našich finančních parterů.

Neváhejte se na nás obrátit: finance@deutzfahr.cz.

Poptávkový formulář

Spolupracujeme s
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení